O NÁS

O NÁS

Jsme Vaše MOJE Reality!

S láskou k realitám a obchodu jsme se rozhodli plnit sny všem lidem, kteří si chtějí pořídit nové bydlení a zázemí pro rodinu či podnikání. V REALITY MOJE s.r.o. společně s naším týmem pomáháme klientům tyto sny uskutečnit. Ať už prodejem, koupí, či pronájmem nemovitosti.
Chceme Vám ukázat, že naše realitní kancelář poskytuje důvěryhodné služby, ve které 100% věříme. Abychom dostáli svým závazkům, všichni se ve firmě pravidelně školíme nejen na obchodní dovednosti, ale především na komunikaci s klienty. To vše pro Vaši spokojenost.

Našich klientů si velice vážíme, a proto se na nás můžete spolehnout nejen při samotném prodeji či pronájmu. Žádejte od nás profesionální advokátní poradenství, finanční a daňové služby, jednání s katastrem nemovitostí, spolupráci s obchodníky, profesionální fotografování nebo přípravu nemovitosti k inzerci, takzvaný home staging.

Jako renomovaná realitní kancelář přinášíme přidanou hodnotu s vysoce kvalifikovaným servisem pro Vaše nemovitosti. Měníme reality v multimediální brilantní prezentace s propojením do online světa. Svou práci děláme s nadšením a důrazem na detail. Naším cílem je maximální zážitek z nabízených služeb a profesionální přístup založený na osobním kontaktu a vzájemné důvěře.

Nestojíme pouze v čele naší kanceláře, stojíme hlavně za Vámi, za klienty.

 

Jsme Pavel a Šimon
Jsme jednatelé společnosti MOJE REALITY s.r.o. Narodili jsme se oba v Plzni, kde žijeme celý náš život. S realitami jsme začínali již v roce 2011, a proto jsme připraveni Vám předat veškeré naše nabyté zkušenosti, rady a doporučení. Plzeň a okolí známe velmi dobře, jsme tady doma a toho naplno využíváme i v našem odvětví.


Jsem Pavel Čejka
Narodil jsem se v roce 1989 v jednom z nejkrásnějších měst v Evropě, ve městě piva, v Plzni.

Moje studium směřovalo na Střední odbornou školu obchodu, užitého umění a designu a následně pokračovalo na ZČU v Plzni obor management obchodních činností. Již při studiu vysoké školy jsem v roce 2011 nastoupil jako realitní makléř ve společnosti Remax, kde jsem působil dlouhých osm let. Poté jsem se rozhodl posunout dál a jít vlastní cestou za svým snem založit si vlastní realitní kancelář, kde bude klient vždy na prvním místě.
Ve volném čase se věnuji sportu, deskovým hrám, rád vařím a cestuji.

 

Jsem Šimon Štícha
Jmenuji se Šimon Štícha a mou lásku k obchodu jsem získal díky mému tátovi, který mi od mládí dával rady, kterými se řídím dodnes.

Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Plzni a již na studiu jsem přesně věděl, že tímto směrem moje kroky nepovedou. Nadšení z komunikace s lidmi mě zavedlo rovnou do světa obchodu. První pracovní zkušenost byla jako obchodní zástupce ve firmě se stavební chemií. Dnes je to již deset let, co pracuji ve financích a plním sny svým klientům v rámci financování jejich vysněné nemovitosti. Realitní služby, které jsou nedílnou součástí mojí práce, byly jen dalším logickým propojením s mou dosavadní kariérou.

Mimo pracovní činnost se věnuji hlavně rodině a sportu.


„Našim cílem a snem je vybudovat vysoce profesionální realitní kancelář, kde bude spokojenost klienta na prvním místě.“

Pavel a Šimon
Jednatelé
 

VIZE, SMĚR A HODNOTY NAŠÍ SPOLEČNOSTI
Naše obchodní jednání se vždy řídí morální etikou a důvěrou mezi obchodníkem a klientem. Vysokou profesionalitou našich zaměstnanců a obchodníků překonáváme očekávání zákazníků a pozitivně ovlivňujeme veřejné mínění lidí na realitní trh.
Budujeme dlouholeté a profesně korektní vztahy se zákazníky a obchodními partnery. Věříme, že nás budou dále doporučovat, protože lidské vztahy jsou pro nás v obchodě základním kamenem a nejlepší reklamou za dobře odvedenou práci.