Rezidence Jezerní

 

 

 

REZIDENCE Jezerní, SRDCE Šumavy

 

Na samém konci Železné Rudy stojí Jezerní Rezidence. Na krásném místě, někdy v mlze, jindy pod sněhovou peřinou nebo v lesku slunečních paprsků. Poslední dům před vstupem do přírody, kde se rozprostírají lesy, louky a šumí potok z ledovcových jezer. Přesuňte se co nejblíž přírodě a najděte domov, který si zamilujete. S každým pohledem z okna o trochu víc. Probouzejte se s výhledem na šumavské smrky v kouzelném místě, na kterém nevyrostou žádné další domy. Pak už je jen na vás, jestli vyrazíte sportovat, relaxovat, objevovat čistou přírodu nebo si zajdete na dobrou kávu. Odpočívejte i pracujte v krajině pstruhů s atmosférou, jakou umí jen Šumava. Navíc s garancí věčného výhledu.

 

Jedná se o luxusní projekt Rezidence Jezerní. Nový objekt s apartmány u Jezerního potoka je situován na okraji Železné Rudy. Velikost novostavby objektu pojímá jedno částečně podzemní podlaží, jedno nadzemní a poslední dokonce s mezonety. Celkově zde nalezneme 21 samostatných bytových jednotek.

V Jezerní Rezidenci myslíme na to, aby vám nic nechybělo. Nejde jen o bydlení, k dispozici je přímo v areálu recepce v provozu 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, vyhřívaný 10 m bazén, restaurace s vlastní donáškou až na apartmán, vnitřní luxusní sauna a venkovní finské lázně.

 

Každý apartmán má k dispozici vlastní velký sklep, který lze využít jako lyžárna či kolárna. V případě pronájmu apartmánu, lze sklep využít na uskladnění Vašich vlastních věcí.

Každý apartmán má vyhrazené vlastní parkovací stání.

 

Výstavba projektu byla zahájena letos v červnu a probíhá dle harmonogramu. Předpokládané dokončení stavby je září roku 2023

 

Veškeré informace Vám sdělí makléř na vyžádání.

 

 

Vyberte si svůj vysněný apartmán v srdci Šumavy i Vy.

 

Apartmány

Standardy

Lokalita

Galerie

Průběh stavby