Odhady

Tržní odhad nemovitosti

Potřebujete tržní odhad Vaší nemovitosti? Zajímá Vás, jaká je aktuální cena Vašeho bytu, domu nebo chalupy? Řešíte dědickou pozůstalost a notář po Vás chce tržní odhad pro stanovení výše dědictví? Rádi Vám se vším pomůžeme – neváhejte nás kontaktovat buďto na telefonním čísle 731 488 127 nebo na naší emailové stránce info@mojereality.cz .

Odhad pro účely dědictví:

Řešení pozůstalosti bývá často časově i emočně náročné. O to víc, když musíte obíhat úřady a odborníky, kvůli podrobnému určení výše majetku. Pokud jste zdědili nemovitost, jistě po Vás notář bude požadovat odhad tržní ceny nemovitosti pro dědické řízení. Pokud s tímto požadavkem půjdete za odhadcem, zaplatíte za zpracování odhadu zpravidla 5 - 9 000 Kč. Z tohoto důvodu sami notáři doporučují kontaktovat za účelem ocenění realitní kancelář či specialistu, který dokáže tržní cenu nemovitosti určit a to za výrazně nižší částku.

My pro Vás tržní odhad nemovitosti zpracujeme do 24 hodin od předání všech potřebných informací a to za částku do 3.500,- Kč. Pokud byste měli zájem s námi dále spolupracovat s případným prodejem nebo pronájmem dané nemovitosti, budete od nás mít tržní odhad zcela zdarma v rámci našich služeb.

Jak odhad nemovitosti pro dědické řízení probíhá?

Nejprve vyplníte jednoduchý formulář se základními informacemi o nemovitosti. Formulář můžeme vyplnit i společně telefonicky v rámci rychlejšího průběhu řízení.

Do 8 hodin, v rámci pracovní doby, se Vám ozve jeden z našich makléřů a případně se doptáme na zbývající potřebné informace pro zpracování odhadu.

Odhad zpracujeme a zašleme Vám jej společně s fakturou prostřednictvím emailu

Co dalšího k odhadu pro notáře dostanete?

Rád s Vámi zkonzultuji vše, týkající se případného prodeje nemovitosti, odhadu, dalšího postupu, co je třeba se zakoupenou nemovitostí provést za úřední postupy, aby vše bylo v pořádku. Zkrátka, vše, co se týká realit se Vám pokusím zodpovědět a vysvětlit a to zdarma v rámci odhadu nemovitosti.

V případě jakýchkoli dalších dotazů jsme tu pro vás každý den na telefonním čísle 731 488 127 nebo na našem emailu info@mojereality.cz